
Дотягувач для хвіртки ALDEGHI LUIGI 114CS170D правий CS сатин хром сірий
- Готово до відправки
- Код: 11419
1 091 ₴
- +380 (96) 273-78-76Замніа/ремонт замків, аксесуарів
Доводчик для хвіртки ALDEGHI LUIGI 114CS170D правий сатин хром
Італійський виробник ALDEGHI LUIGI славиться своєю якісною і надійною дверною фурнітурою. Ця модель доводчика ALDEGHI LUIGI 114CS170D встановлюється переважно на двері та петельки з максимальною вагою до 60 кг, завширшки до 950 мм і заввишки до 2100 мм. Монтується накладним методом на рамі з боку петель. Швидкість закриття регулюється посиленням або ослабленням натягу пружини звичайним шестигранним ключем, який йде в комплекті. Працює тихо завдяки спеціальному прихованому під корпусом гумовому колесу. У кольорі "сатин хром" краще доповнюватиме двері або калітку аналогічних сірих відтінків для того, щоб максимально уникнути контрастів і не привертати зайвої уваги.
Гарантія становить 12 місяців за правильного монтажу та використання за інструкцією.

Особливості:
- Призначений для автоматичного зачинення калітки або дверей.
- Для ПРАВОСТОРОННЕЙ дверей.
- Можливий монтаж на лівосторонніх дверях, перевернувши довідник на 180°.
- Встановлюється на рамі з боку петель.
- Допустима максимальна вага дверей — 60 кг.
- Допустима максимальна ширина дверей — 950 мм.
- Регулювання швидкості закриття забезпечується натягуванням пружини.
- Робоча температура від -35 °C до +50 °C.
- Розміри довідника 210*39*170 мм
Комплектація
- Доводчик
- Шестигранний ключ
- Стопер
- Інструкція
Що таке довідник і як його вибрати?
Доводчик — це пристрій автоматичного зачинення дверей. Тому, вибираючи його, вам потрібно визначити тип довідника вам потрібен.
Розрізняють їх за типом монтажу:
Накладні: кріпляться зверху на полотно, коробку або стіну.
Підлогові: підходять для дверей без коробки, наприклад, скляних. Монтуються знизу, з одного боку до стулки, з іншого — безпосередньо до підлоги.
Приховані: механізм міститься всередині полотна. .
Після чого потрібно визначити ширину та вагу дверного полотна, з яким він працюватиме, і де він буде встановлений — на вулиці або в приміщенні. Це є важливим під час вибору. Також потрібно розуміти, якою буде прохідність людей (то є — як часто двері відчинятимуться). Зрозуміло, що що більше ці значення, тим сильнішим і надійнішим доводчик Вам потрібен.
Також треба розуміти додаткові функції Вам потрібні. Крім стандартного дотягування дверного полотна, дорожчі моделі мають функцію фіксації у відкритому положенні. Це створює додаткову зручність, адже можна зафіксувати двері у відкритому стані. Є нюанси та щодо місця встановлення. Наприклад, якщо заважає стіна, то потрібно ставити монтажну пластину або довідник із ковзною тягою — він має набагато естетичніший вигляд, але ставлять його переважно на легкі двері.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ALDEGHI LUIGI |
| Країна виробник | Італія |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Конструкція доводчика | Важільний |
| Маса дверного полотна, до | 60 кг |
| Ширина дверного полотна | 950 мм |
| Максимальний кут відкриття дверей | 180 град. |
| Матеріал | Сталь |
| Покриття | Хром |
| Колір | Сатин |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики | |
| Регулювання швидкості | Ні |
| Регулювання сили | Ні |
| Мінімальна робоча температура | -35 град. |
| Максимальна робоча температура | 50 град. |
| Розміри | |
| Довжина | 225 мм |
| Ширина | 39 мм |
| Висота | 170 мм |
- Ціна: 1 091 ₴






