Доставка 0 грн

Італійський механізм замка CISA 57010 (BS70мм) хром матовий — сувальдний замок для дверей
- Готово до відправки
- Код: 32669
4 664 ₴
+380 (63) 146-42-33
Менеджери по товарам
- +380 (96) 273-78-76Замніа/ремонт замків, аксесуарів
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Механізм замка CISA 57010 (BS70мм) — надійний сувальдний замок для металевих та дерев'яних дверей.
Сувальдний замок CISA 57010 4 класу захисту призначений для встановлення в якості додаткового верхнього замка в двері з металу та дерева. За потреби він підходить для шаф і сейфів. Сувальдний ключ закриває замок за 2 оберта. Механізм надійний і відзначається захистом від найбільш розповсюджених методів злому, що додає йому додаткової популярності для мешканців квартир чи будинків.
Особливості:
- Встановлюється на металеві, дерев’яні двері.
- Замок підходить на праві та ліві двері.
- Керується сувальдним ключем.
- Торцева планка – обробка хром матовий.
- Зворотня планка йде в комплекті.
- Один прямокутний ригель.
- Вихід ригеля – 38 мм.
- Бексет – 70 мм.
- Розміри торцевої планки – 230х25 мм.
- Країна виробник – Італія.
- Механізм замка.
- Зворотня планка.
- Декоративна накладка.
- 3 ключа.
Порівняння класів захисту замків
| Клас захисту | Рівень механічної стійкості | Що це означає на практиці | Де рекомендується |
|---|---|---|---|
| 1 | Низький | Прості замки, базовий захист | Внутрішні двері, техприміщення |
| 2 | Нижче середнього | Захист від випадкового відкривання | Вхідні двері з низькими вимогами |
| 3 | Середній | Базовий захист від злому | Житлові двері в безпечних районах |
| 4 | Високий | Краща стійкість до свердління/лома | Основний замок для квартир/будинків |
| 5 | Дуже високий | Посилена конструкція, складні механізми | Об’єкти з підвищеною безпекою |
| 6+ | Елітний / спеціальний | Максимальний захист | Сейфи, комерційні обʼєкти високої цінності |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Cisa |
| Країна виробник | Італія |
| Застосування замку | Металеві двері, Дерев'яні двері |
| Тип встановлення замку | Врізний |
| Відкриття блоку | Універсальне |
| Клас захисту замку | 4 |
| Матеріал замку | Оцинкований метал |
| Колір замку | Хром матовий |
| Кількість механізмів | 6 |
| Кількість напрямків замикання | 1 |
| Кількість точок замикання | 1 |
| Міжосьова відстань | 70 мм |
| Кількість ригелів | 1 |
| Форма ригеля | Прямокутна |
| Вихід ригеля | 38 мм |
| Стан | Новий |
| Тип замка | врізний |
| Тип замикання | Основний/Додатковий |
| Розташування | Вертикальне |
| Додаткові | |
| Backset | 70 мм |
| Комплектація | |
| Корпус замку | Так |
| Основний механізм секретності | 6 |
| Кількість ключів | 3 |
| Відповідна планка | 1 |
| Загальні | |
| Мінімальна робоча температура | -30 град. |
| Максимальна робоча температура | 60 град. |
| Довжина | 230 мм |
| Ширина | 110 мм |
| Висота | 25 мм |
| Вага | 1.6 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
- Ціна: 4 664 ₴










