
Механізм замка CISA 57675 ALPS (BS67,5мм) з перекодуванням хром матовий
- Готово до відправки
- Код: 32674
8 204 ₴
- +380 (96) 273-78-76Замніа/ремонт замків, аксесуарів
Механізм замка CISA 57675 ALPS (BS67,5мм) з перекодуванням хром матовий
Врізний механізм італійського виробництва CISA 57675 ALPS – це 5-ти ригельний замок із сувальдним типом закривання та можливістю до перекодування. Його встановлюють на металеві вхідні двері в якості верхнього додаткового або в якості основного для гаражних воріт. Особливістю цієї моделі є система захисту блокування сувальд ALPS. Її принцип роботи заснований на відмінності в роботі оригінального ключа і відмичок. Замок блокується майже миттєво і безшумно при спробі застосування відмичок та характерного впливу на кодовий механізм замка. Є захист від злому методом “згортку”. Ригелі витримують фронтальний тиск в 1000 кг та бічний – 600 кг. Гартована стійка та пакет з пластин завадять свердлінню стійки хвостовика. CISA 57675 можна встановити як в ліві, так і праві двері завдяки тому, що язичок можно перевернути без розбирання замка. Для додаткового захисту від висвердлювання майстри рекомендують встановлювати захисну пластину CISA Anti-Drill Big.
Особливості:
- Встановлюється на вхідні металеві двері.
- Призначений для важких броньованих дверей з максимальною вагою понад 200 кг.
- Підходить для дверей правого і лівого відкривання.
- Місце монтажу – верхній (додатковий).
- Керується сувальдним ключем.
- Система захисту блокування сувальд ALPS – від "самоімпресного ключа", класичних відмичок Хоббса, "набірного" ключа тощо.
- Захист від зламу методом “згортку”.
- Захист від забивання ригеля в корпус замка – спеціальні блокуючі пластини.
- Захист від свердління стійки хвостовика.
- Бексет – 67,5 мм.
- Можливість установки додаткових тяг.
- Вихід вертикальних тяг – 20 мм.
- П'ять круглих стальних ригелі діаметром 18 мм.
- Вихід ригелів – 30 м.
- Квадрат під ручку – 8 мм.
- Розміри торцевої планки – 350х35 мм.
- Торцева планка – обробка хром матовий.
- Сертифікований за європейським стандартом EN 12209:03 - ICIM 0059CS.
- Сертифікований на 200 000 циклів відкривання/закривання.
- Рекомендовано для використання в місцях з великою інтенсивністю руху людей.
- Висока корозійна стійкість при зовнішній температурі від -10° до +60°С. (240 годин).
- Сертифікований за 6-м ступенем захисту – витримує тиск 1000 кг при бічному поштовху та 600 кг при поштовху знизу.
- Можливість додаткового підсилення замка захисними пластинами CISA Anti-Drill Big.
- Замок постачається у технічному пакуванні – загорнутий тільки плівкою.
- Гарантія – 5 років.
- Країна виробник – Італія.
- Механізм замка.
- Ключі (5 шт+1 монтажний).
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Cisa |
| Країна виробник | Італія |
| Застосування замку | Металеві двері |
| Тип встановлення замку | Врізний |
| Відкриття блоку | Універсальне |
| Матеріал замку | Сталь |
| Механізм секретності | Сувальдний |
| Кількість напрямків замикання | 3 |
| Кількість точок замикання | 3 |
| Кількість ригелів | 5 |
| Форма ригеля | Циліндрична |
| Діаметр ригеля | 18 мм |
| Вихід ригеля | 30 мм |
| Вихід вертикальних тяг | 20 мм |
| Стан | Новий |
| Тип замка | центральний, стандартний, ключовий (механічний), ригельна система запирання, врізний, Ключовий |
| Сила утримання | 1000 кг |
| Тип замикання | Основний/Додатковий |
| Розташування | Вертикальне |
| Додаткові | |
| Механізм, що замикається | Ригель круглого перерізу |
| Відкриття пристрою | Ключем |
| Можливість перекодування | Так |
| Можливість самостійного кодування | Так |
| Комплектація | |
| Корпус замку | Так |
| Кількість ключів | 5 |
| Майстер-ключ | Так |
| Загальні | |
| Довжина | 350 мм |
| Ширина | 125 мм |
| Висота | 35 мм |
| Гарантійний термін | 60 міс |
- Ціна: 8 204 ₴






